MASÉRKY A MASÉŘI


Kristyna

Masérka Kristýna

V Tantře nejde pouze o cíl, ale vždy o celou cestu. Je to velké dobrodružství a je pokaždé jiné. Tantra je přítomný okamžik, který prožíváme společně a který se snaží člověka pobídnout k osvobození z pout a nalezení sama sebe. Moje práce tantrické masérky je úžasná v tom, že i já mám možnost hledat sama sebe, a jsem za to neskutečně vděčná.

Miluji přírodu, procházky v lese, pokojové rostliny, zdravý a alternativní způsob života, četbu knih, vzdělávání se a osobní rozvoj. Moc se těším na naše setkání.


RezervaceKamila

Masérka Kamila

Vždy, když dávám tantrickou masáž, je to pro mne zážitek. Lidský dotek považuji za základní lidskou potřebu. A masáž je způsob, kterým se lze podle mne spojit s vlastním tělem, kdy zapomeneme na vnější svět a jeho role v něm. Je to okamžik, kdy můžeme relaxovat a zažít stav čistého bytí. Můžeme být jen tím, čím jsme, bez omezení, hanby a strachu z odmítnutí.

Moje tantrická masáž je velmi vstřícná, něžná, plná různých druhů doteků. Je to smyslná masáž celého těla umožňující sebepřijetí a prožití světa v harmonii.


RezervaceJana

Masérka Jana

Tantrickou masáž je třeba zažít a poté porozumíte kouzlu smyslného doteku. V přítomnosti navození energie předávám tvořivou lásku. Vždy se vám budu snažit vnést do vašeho těla krásnou boží energii, kterou si udržíte nejen po dobu masáže, ale i dlouhou dobu po ní. I mě nabíjí fyzičnost i duchovnost, a proto jsem rozšířila své několikaleté zkušenosti s lidmi i o tuto krásnou smyslnou masáž. Veškeré tíživé myšlenky, strachy odejdou a zůstane vám krásné čisté vnitřní tělíčko.

Jsem usměvavá, citlivá žena, která má v sobě něco andělského. Budu se těšit na setkáni v našem krásném, útulném salónu plném relaxačních vůní a pozitivních energií.


RezervaceDaniela

Masérka Daniela

Přijďte zažít stav blaženosti, vášně, vzrušení, uvolnění těla i mysli, relaxace, splynutí sami se sebou tady a teď... Dovolte mi, abych Vám poskytla tu nejlepší péči a pozornost při tantrické masáži v bezpečném a důvěrném prostředí našeho krásného salonu.

Mou vášní jsou doteky. Láskyplné, něžné, hravé, smyslné, vášnivé... Takové, jako je tantra, takové, jaká jsem já. Těším se na Vás.


RezervaceEma

Masérka Ema

Vždy jsem měla touhu pracovat s lidmi. A vždy mě také fascinovala pozitivní energie proudící mezi lidmi. Snad proto mne má cesta přivedla k tantře a k tantrickým masážím. Ty vnímám jako způsob, kterým skrze své doteky dokážu v každém člověku probudit energii a vyvolat v něm příjemná pocit relaxace.

Má práce je i mou vášní. Mohu rozdávat lásku a radost. Ve volném čase ráda chodím do přírody, maluji, zpívám, vařím, fotografuji. Mým cílem je, aby člověk vždy odcházel spokojený, odpočinutý a s úsměvem na rtech.


RezervaceBronka

Masérka Broňka

Život je cesta. Moje cesta je lemovaná láskou, vášní a dobrodružstvím, ale i vnitřním klidem. Ten čerpám z meditací a technik východních učitelů. Tantrická masáž je jedna z nejkrásnějších na světě. Je to způsob, jak pracovat s našim božským tělem, a tak probudit vyšší sexualitu a intimitu. Vylepšuje osobní vztahy a více je zakládá na lásce a vzájemném souznění. Vědomý dotek je úžasný nástroj, jak být hlouběji ve vlastním těle, mysli a duši a naplno si tak prožít své TADY a TEĎ.

Bude mi velikým potěšením být vaší průvodkyní, byť jen na krátkou chvíli. Vyberte si mou kouzelnou tantrickou masáž a zažijte magické okamžiky, při kterých se nebudu dotýkat pouze vašeho fyzického těla, ale potěším také vaši duši a srdce.


RezervaceHanka

Masérka Hanka

Často o sobě slýchávám, že jsem energická žena se smyslem pro humor. Mám ráda společnost, hudbu i tanec. Štěstím mě naplní ale i chvíle, kdy mohu být jenom sama se sebou a načerpat energii v přírodě. Čím žiju a čemu se věnuju většinu svého času, je moje práce, kterou miluji.

Do svých masáží vkládám vždy kousek sebe – empatii, vášeň, úctu a něhu. Jsem šťastná, když mohu svým dotykem potěšit, či utěšit, pomoci procítit, zklidnit, či probudit a rozhořet životní energii po celém těle. Díky masážím jsem poznala další rozměr bytí. A právě o to se chci s vámi podělit.


RezervaceEva

Masérka Eva

Tantra je pro mě život, táhlé a smyslné doteky i sdílení a rozvádění energie po celém těle. Tantra mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k sobě samé, cestu k milování sama sebe ale i všeho kolem nás. Protože všechno kolem nás nebo každý z nás je něčím výjimečný, krásný, bez něj by ten život už nebyl takový jaký je. Tantra nás učí respektovat jeden druhého. Nezná nedokonalosti. Nepůsobí jen na povrchu těla ale i v lidském nitru. Nechte se vést energií a dovolte mi vaše pocity prožívat s vámi.

Záliby, které mě naplňují, jsou velmi spojené s uměním. Miluji jakoukoliv malbu, tetování, zpěv, tanec nebo třeba fotografování. Ráda chodím na procházky do přírody a běhat. Jsem energický a pozitivní člověk, nemám strach z nových věci. Ba naopak. Jsem ráda za každou novou zkušenost. Celý svůj život se snažím pochopit člověka, jaký je, jakým způsobem přemýšlí, jak se do něj vžít, vcítit se. A stále jsou nové a nové skulinky, které se snažím pochopit, a myslím si, že tantra mi v tom velmi pomáhá.


RezervaceMíša

Masérka Míša

Tantrická masáž je pro mě jako okno do duše. Ráda Vám předám svou energii spojenou s intimitou a vášní. Jsem narozena ve znamení býka a má vášeň a temperamentnost se vycítí už při mém prvním doteku na Vašem těle. Prožijte se mnou uvolnění a příjemnou relaxaci teď a tady.


RezervaceVerča

Masérka Verča

Tantra je pro mě nejen životní styl, hluboká relaxace, smyslné doteky či rozvádění a sdílení energie. Je to něco co mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k naší přirozenosti, učí nás přijímat a milovat sami sebe. Tantra je spirituální cesta, kde se spolu potkáváme a navzájem respektujeme jeden druhého.

Ráda bych vás pozvala k nám do salónu, kde se mnou prožijete krásně naladěnou atmosféru, čas bez starostí a pohody, díky tantrické masáži. Diskrétnost a slušné chování samozřejmostí.

Jsem mladá usměvavá dívka, která ráda sportuje a chodí na procházky. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru.


RezervaceCaroline

Masérka Caroline

Vše co dělá život krásným, vše co dělá život bohatým je tantra. Je to určitý způsob vnímání života - nikoho nesoudí a nechává tě být přirozeným. Tantrická masáž je pro mě tanec doteků, který vnáší do celého těla uvolnění, relaxaci a pulzující energii. Je to krásná harmonická cesta, která nezná svůj konec.

Jsem svobobodomyslná dívka, která prochází různými cestami ke zdokonalování svých elementů. Mám v sobě kousek kolumbijské, africké, ale české krve. Ráda poznávám nové informace a praktiky z různých oblastí těchto zemí. Věnuji se meditaci, filozofii i sportu.


RezervaceMagda

Masérka Magda

Náhodné setkání s tantrou mi nečekaně otevřelo dveře k sobě samé. Uvědomila jsem si, že mít se ráda je naprosto přirozené, důležité a zdravé. Nesoudit nikoho a nepodrobovat se soudům jiných, je těžké, ale osvobozující.

Miluji lidské tělo, masáž a doteky. Jsem žena mnoha tváří. Hravá, vášnivá, romantická, citlivá. Otevřená kniha i trochu tajemná. Všechny své vlastnosti vkládám do svých doteků, kterými tě oblažím a přivedu k hluboké relaxaci a uvolnění. Ráda budu tvojí citlivou průvodkyní na cestě tantrickou masáží.

Mám ráda pohyb v přírodě, při němž si odpočinu a načerpám energii. Tu přebytečnou uvolním tancem, cvičením a třeba i fitboxem.


RezervaceHelen

Masérka Helen

Narodila jsem se ve znamení Panny a mám kolem sebe ráda spokojené a usměvavé lidi. Vím, jak je důležité vzájemné porozumění, komunikace, úcta a tolerance. A právě toto se všechno potkává a snoubí u tantry. Její filozofie mě baví, baví mě probouzet a rozvíjet pozitivní energii u ostatních a vidět, jak je naplňuje. Jak uvolňuje tělo i duši. Přijďte se v atmosféře hluboké důvěry oddat smyslným intenzivním prožitkům, vzrušujícím dotekům, uvolnění a voňavému relaxu.

Jsem flexibilní a kreativní člověk, jsem pozitivní a otevřená všemu novému. Ráda poznávám nové lidi, učím se od nich a předávám jim svoje zkušenosti. Ve volném čase se aktivně zajímám o historii českých zemí, chodím na kurzy kreslení, jógy, pilates a průvodcuju v cestovní kanceláři.


RezervaceJan

Masér Jan

Jsem masér a somatický průvodce. Tantra je pro mě cesta a způsob života. Otevřenost, vědomí, přijetí, respekt a hlavně jasná komunikace. Umím naslouchat řeči těla a svým dotekem a přítomností provázet ženy i muže k hlubšímu naplnění a prožívání vlastní sexuality, intimity a sebepřijetí.

Jsem připravený pomáhat těm, kdo hledají víc, než jen povrchní uspokojení a uvolnění, těm, kdo chtějí vědomě rozvíjet potenciál ukrytý v každém dokonalém lidském těle.


Rezervace


Pro rezervaci volejte:
  +420 776 487 273

Pro další informace napište:
  info@tantrarelax.cz

Navštivte naše salóny:
  Brno a Jihlava

Tantra & Relax
© 2021 Tantra & Relax, s.r.o.